1. Enerjinizi yükseltmek

2. Enerjinizi programlamak

3. Enerjinizi yönlendirmek

Enerjinizi yönlendirmeye başladığınızda, enerjinizi programlamaya devam etmelisiniz.
İlk adımla başlayalım. Enerjiniz yükseldiği zaman onu programlamak ve yönlendirmek çok daha kolaylaşacaktır. Bu kas çalışmasına benzer. Kaslarınızı geliştirmek için ilk zamanlar büyük efor sarfedersiniz. Fakat sonra yavaş yavaş ağırlıklar size daha hafif gelmeye ve çalışma kolaylaşmaya başlar. Beyaz büyülerde özellikle kendi enerjinizi kullanmak istiyeceksiniz.
Runeleri kullanmak* en hızlı ve en güçlü enerji yükseltme çalışmasıdır.
Bu konuda Temel Meditasyon da kullanılabilir.

Gelelim ikinci adıma. İkinci adımda enerjinizi programlamalısınız. Bunu nasıl yapıcam diye kafa yormaya gerek yok. Yapmanız gereken tek şey enerjinize ne yapması gerektiğini söylemek. Burada olumlamaları kullanmalısınız. Kısa ve şimdiki zaman halinde kullanılmalıdır.
Örnek: “_____ bana gelicek.” şeklinde bir olumlama yanlıştır. Doğrusu “______ bana geliyor.” olmalıdır.
Olumlamalar 9-10 kez veya daha fazla şekilde aklınızdan tekrarlanmalı.

Üçüncü adıma gelelim. Üçüncü adımda enerjinizi imajene ederek yönlendirirsiniz. Eğer enerji beyaz büyüde kullanılıyorsa beyaz altın renginde imajene edilmelidir. Şimdi bu enerjiyi istediğiniz şeye yönlendirin. Ve onun içine girdiğini ve her tarafını kapladığını hayal edin.

Burdan sonra yapabileceğiniz en iyi şey kesinlikle unutmaktır. Unutun yaptığınız herşeyi unutun. Çünkü bu konu hakkında fazla düşünürseniz negatif enerjiler ortaya çıkacaktır ve yaptığınız uygulamayıda negatif etkileyecektir. Sadece bilinki enerjiniz görevini yerine getirecek. Bundan emin olun. Kafa dağıtmak için bilgisayar oynayabilirsiniz, müzik dinleyebilirsiniz ya da istediğiniz herhangi birşey

Joy of Satan